Sözleşmeli ebe ve hemşire alımı

Bozok Üniversitesi Hastanesinde veya Rektörlükçe görevlendirilecek birimlerde çalıştırılmak üzere hemşire ve ebe alımı yapılacaktır.

Sözleşmeli ebe ve hemşire alımı

Bozok Üniversitesi sözleşmeli olarak 5 adet hemşire 1 adet ebe olmak üzere toplam 6 personel alımı yapacağını duyurdu.

Devlet Personel Başkanlığı internet sitesinde yer alan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Bozok Üniversitesi Rektörlüğünden, üniversitemiz hastanesinde veya Rektörlükçe görevlendirilecek diğer birimlerde, 2016 Yılı KPSS (B grubu) puan sıralaması esas alınarak, 657 sayılı Kanun’un 4/B maddesi ile 06.06.1978 tarihli ve 7.15754 sayılı BKK ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar gereğince, gündüz veya gece nöbet sistemine göre çalıştırılacak sözleşmeli personel alınacaktır. Giderleri özel bütçeden karşılanacak olup, ilanla ilgili bilgilere Üniversitemizin www.bozok.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANACAK GENEL ŞARTLAR

1- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48’ıncı maddesinde belirtilen şartları taşımak,

2-2016 yılı KPSS (B) grubu lisans sınavına girmiş olmak,

3- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,

4- Başvurulacak unvanın aranılan niteliklerini sağlamak,

5- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4T3 maddesi gereğince “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarmca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bjr >ıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler"

BAŞVURU ŞEKLİ VE YERİ:

Bozok Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığından ya da www.bozok.edu.tr adresinden temin edilecek başvuru formu eksiksiz doldurularak istenilen belgeler ile birlikte Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır.

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:

2016 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınarak belirlenen kazanan adayların ısım listeleri, işe başlamaları için gerekli evraklar ile evrakların teslim edileceği yer ve zaman başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 5 (beş) iş günü içerisinde www.bozok.edu.tr adresinde ilan edilecektir Göreve başlayanlardan, aranan şartları taşımadığı sonradan tespit edilenlerin sözleşmeleri feshedilecektir Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Kadro sayısı kadar yedek uygulanacaktır.

İSTENİLEN BELGELER:

1- Öğrenim Belgesi fotokopisi,

2-2016 KPSS (B) grubu lisans sınav sonuç belge fotokopisi,

3- Başvuru Formuna yapıştırılmak üzere bir adet Fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş),

4- Sözleşmeli Personel Başvuru Formu ( www.bozok.edu.tr ) ilan duyurusundan veya Personel Daire Başkanlığından temin edildikten sonra eksiksiz olarak doldurulup teslim edilecektir

5- Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu ( www.bozok.edu.tr ) ilan duyurusundan veya (Dersonel.bozok.edu.tr) belge ve formlar sayfasından temin edildikten sonra doğru ve eksiksiz olarak 3 adet kesinlikle bilgisayar ortamında doldurulacaktır )

6- Başvuru işlemleri belgelerin fotokopileri ile yapılacak, >erleştırme işlemlerinde ise asıl belgeler istenecektir Belgelerinin aslım getirmeyenlerin işlemleri yapılmayacaktır

AÇIKLAMALAR:

1- Başvuru tarihleri 17 04/2017 - 02 05 "2017 Salı günü saat 17.00’a kadar

2- Her aday yalnızca bir kadroya başvuru yapabilir

3- Başvuruda verilen tüm evraklar, fotokopi olması nedeniyle kesinlikle geri iade edilmeyecektir.

Anahtar Kelimeler:
Ebe Ve Hemşire Alımı
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner40

banner41