Hemşire ve röntgen teknisyeni alımı

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde Dursun Odabaş Tıp Merkezi ile Diş Hekimi Fakültesine hemşire ve röntgen teknisyeni alımı yapılacağı bildirildi.

Hemşire ve röntgen teknisyeni alımı

Üniversitenin Dursun Odabaş Tıp Merkezi ile Diş Hekimi Fakültesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli 5 adet hemşire ile 1 adet röntgen teknisyeni alınacaktır.
 
GENEL ŞARTLAR:
 
657 Sayılı Devlet Memurlar Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlara haiz olmak.
 
BAŞVURU ŞEKLİ:
 
Adaylar, başvuru tarihleri arasında Üniversitemiz Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Sadece bir unvan için başvuru yapılacaktır. Birden fazla unvan için başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.
 
BAŞVURU TARİHLERİ:
 
İlk Başvuru: 31.05.2016
Son Başvuru: 14.06.2016

 


BAŞVURULARININ DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:
 
1) KPSS 2014 (B) sınavından alınan puanlamaya göre sıralama yapılacaktır. Puan sıralamasıyla atanmaya hak kazanan adayların sonuç belgesi ÖSYM kayıtları ile kontrol edilecektir. Yanlış beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Atanmaya hak kazanan adaylar www.yyu.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
 
2) Atanmaya hak kazanan adayların sonuçların ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde atamaya esas belgeleri tamamlamak suretiyle Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Belgelerin teslime müteakip atama yapılır, atanan adaylar 15 gün içinde görevine başlamak zorundadır. Bu süre içerisinde göreve başlamayanlar haklarını kaybederler.
 
İSTENEN BELGELER:
 
1- Adayların başvurduğu pozisyonu belirten dilekçe.
 
2- 2014 yılı KPSS (B) sonuç belgesinin fotokopisi ( Sonuç belgesi ÖSYM kayıtları ile kontrol edilecektir. Yanlış beyanda bulunanların başvuruları geçersiz sayılacaktır)
 
3- Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı sureti.(Ancak istenilen belgenin aslının getirilmesi halinde belgenin fotokopisi aslına uygunluğu kontrol edildikten sonra kurumumuzca tasdik edilecektir ve belgenin aslı sahibine iade edilecektir.)
 
4- Aranan niteliklere ilişkin belgelerin asıl suretleri
 
5- Askerlikle ilişiğinin olmadığına dair belge.
 
6- 2 adet vesikalık fotoğraf.
 
NOT:
 
1) Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri 1 (bir) ay içerisinde fesh edilecektir.
 
2) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir.
 
3) Sözleşmeli personelin, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmesinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içinde sözleşmeyi tek taraflı feshetmesi halinde, fesih tarihinden itibaren 1 (Bir) yıl geçmedikçe kamu kurum ve kuruluşlarının sözleşmeli personel pozisyonlarında yeniden istihdam edilemez.
 
Adres: Yüzüncü Yıl Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı /VAN Tel: 0432–486 54 22
 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
İLAN EKSİK 3 yıl önce

Teknisyenin adını yazmamışsınız )

banner40

banner41