Hemşire ve büro personeli alınacak

Çukurova Üniversitesi'ne hemşire ve büro personeli alımı yapılacağı bildirildi. Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan şartlar belli oldu.

Hemşire ve büro personeli alınacak

Çukurova Üniversitesi'ne 4/B sözleşmeli hemşire ve büro personeli alımı yapılacaktır. Alımı planlanan 4 kişilik hemşire kadrosu için adayların Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik Bölümü lisans mezunu olması, bir adet büro personeli alımı için başvuruda bulunacak olan adayların ise Üniversitelerin Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Lisans Bölümü mezunu olması, tercihen Psikoloji veya Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümlerinden birinde yan dal programını bitirmiş olmasışartı aranmaktadır. Başvurular 1-15 Nisan 2016 tarihleri arasında yapılacaktır.

GENEL ŞARTLAR

A) Başvuru yapacak adaylarda, öğrenimle ilgili koşullar ile 657 sayılı Kanunun 48’ınci maddesinde aşağıda belirtilen genel şartlar aranmaktadır.

1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
2. Taksirli suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile, bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak.
3. Sınav tarihi itibariyle en az (18) yaşını tamamlamış olmak.
4. Erkek adayların, muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
5. 657 sayılı Kanunun 53’üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engelli bulunmamak,

B) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi gereğince, sözleşmeli olarak istihdam edilenler, hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmeleri feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.

C) Başvuran adaylarda Lisans mezunları için 2014 KPSSP3 grubu puanı esas alınacaktır.

D) Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması gerekmektedir.

E) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER, BAŞVURU YERİ VE ZAMANI

1- Başvuru formu (Üniversitemiz Web sayfasında yayımlanan başvuru formu doldurulacaktır.)
2- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
3- Diploma Fotokopisi
4- Bir adet resim
5- 2014 KPSS sınav sonuç belgesi

* Başvuruda bulunacak adayların, bu ilanın gazetede yayımlandığı tarihi izleyen 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığı İşçi Bürosuna şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

* Üniversitemize bu ilanın yayımından önce yapılan müracaatlar geçersiz olup, söz konusu iş talepleri hakkında herhangi bir işlem yapılmayacaktır.

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI

KPSS puan sıralamasıyla atanmaya hak kazanan adayların isim listesi, işe başlatılması için gerekli evraklar ile teslim edileceği yer ve zaman www.cu.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Bilgi İçin : Personel Daire Başkanlığı : 0322 338 62 85 (116)

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
4 yıl önce

rabia turan isimli fake üye absürd yorumuna istinaden yazıyorum bu yorumu.öncelikle yorumun ekran görüntüsü alınmış olup karalama kampanyanızı gün yüzüne çıkarmak adına yasal işlem başlatılması için savcılığa iletilecek bilginiz olsun.yollukları kim ödüyor önce onu öğren.cehaletini burada kusma.bahsettiğin kişi ya da kişiler hakkı olan o yolluğu alabilmek için müdürlükteki bütün makam sahipleri ile tartışıp hakkını savunmuş

Avatar
Gökçe Yılmaz 4 yıl önce

Haberi geç gördüm. İstifa etmesi gerekenler koltuklara sarılmış,adam gibi adamlar kendi yollarını çizip gitmsler. Uğurlar olsun:(

Avatar
Ahmet ckmak 4 yıl önce

Böyle konuşmak kolay fakat ilk önce arastırın sonra konuşun... Sorun bakalım syn sağlık müdürü hayrabolu ilçesindeki araç (mercedes)hayrabolu yollarının bozukluğundan dolayı gereksiz yere arıza yapıp 2 defa büyük masraf açtı devlete daha cok zarar vermesin diye o ambulans ordan alınıp ordaki personelin bilgisi dahilinde sıfır hiç kullanılmamış ford marka ambulans verdiğini bi arastırın bakalım... Merkezde kalan ambulansın son 6 ayda en cok çalışan ve buna rağmen en yüksek performans yapan (tekirdağ genelinde) merkez istasyona istasyonda çalışan personel isteği dahilinde personelin çalişma hirsını arttırmak için verdiğini bi araştırında öyle konuşun bakalım... Lütfen ama lütfen gereksiz yere insanları karalamayalım... Araştırmadan sadece kendi kişisel fikrimiz ve görüşümüz ile yorumlar yapmayalım

Avatar
öztrkya 4 yıl önce

ya siz bu mikro milliyetçilikten nez aman vazgeçeceksiniz.arkdaşım

Avatar
Yüzoniki 4 yıl önce

Korkunun ecele faydası yok. Korktukça çirkefleşmek ve iftira atmak da bir yol tabi herkes kendine yakışanı yapar böyle davramaya devam edin insanlar gerçek yüzünüzü görsün ,işte hiç bişey yapmaya gerek yok siz zaten ortalıkta asılsız konuşmalarla kendi kuyunuzu kazıyosunuz bide ya korkmayın bu kadar sizin nasıl olsa makam mevki sevdanız yok

Avatar
Kemal Kandefer 4 yıl önce

Adamlar istifa eder tabi doktor adamın "umurunda" mı makam mevki:)

Avatar
Erhun Bardakçı 4 yıl önce

Ahmet Ckmk, sıfr ford da aynı körük yokmu Sıfır ford aynı arızayı vermicek mi? Ayrabolu kimin memleketide oraya hep yağ çekiliyor? Daa enbaştan yolu çukurlu bozuk ilçelere körüklü ambulansın verilmesi zarardı. Zarara zarar ekleyenler utansın. Çıplak kralcıklar utansın.

Avatar
Rabia TURAN 4 yıl önce

özel hastanede çalışıyorum tekirdağ 112 de arkadaşlarim var az çok konulari bi̇li̇yorum önceli̇kle hamza bey gi̇den araca laf etmi̇ş ama bu araç 2 yil once i̇li̇n merkezi̇nde doktorlu eki̇bi̇n araci dökülürken torpi̇lle hayraboluya gi̇tmesi̇nden hi̇ç bahsetmemi̇ş.hamza bey başheki̇mi̇n i̇sti̇fasindan bahsetmi̇ş ama başheki̇mi̇n yaptiği yanliş uygulamalardan hi̇ç bahsetmemiş.sağlık senin öncülüğünde bazı insanlara aylık yolluk verip bazı insanlara günlük yolluk ödetmiştir.

banner40

banner41