Bakan Soylu müjdeyi verdi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, emeklilere ödenecek promosyon konusunda açıklamada bulundu.

Bakan Soylu müjdeyi verdi

Bakan Soylu, emeklilerin hayalini kurduğu banka promosyonu tutarının artırılması için pazarlıkların devam ettiğini belirtti.

emeklilerin hayali gerçek oluyor. Çalışma Bakanlığı, emeklilere banka promosyonu kapısını açıyor. Ödenecek tutarın artırılması için bankalarla sıkı pazarlıkyapılıyor.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, promosyon bekleyen emeklilere müjde verdi. Soylu, "300 TL baz olur, 500 TL'nin üzerine çıkmak için çaba sarf ederiz" dedi. Bakan Soylu, promosyon için kamu bankaları ve özel bankalarla çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Emeklilerin hakkı olan bir promosyon için çaba harcadıklarını belirterek, şöyle konuştu: "Uygulamaya geçirilmesiyle ilgili biz yazdan önce bitirmek istiyoruz. Miktarla ilgili olarak ise benim aklımda aslında arzu ettiğim var, gerçekçi olan var ve şu an verilen var. Fiyata yakın olacak, şu andan fazla olacak, arzu ettiğim olursa çok güzel olacak ancak buna ulaşabileceğimizi sanmıyorum. 300 TL baz olur, 500 TL'nin üzerine çıkmak için çaba sarf ederiz."
Anahtar Kelimeler:
EmekliPromosyonBakan Soylu

banner40

banner41